;

Buqete Me Lule Dekoruese Trendafila Lejla 43 CM

(0 Vleresime)

269 Lekë

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ne Stok

  • Buqete dekorative me trendafila prej materiali plastik ne ngjyre vjollce krem, 43 CM. Perfekte per te dekoruar cdo cep te shtepise tuaj duke sjell arome pranvere!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Buqete dekorative me trendafila prej materiali plastik ne ngjyre vjollce krem, 43 CM. Perfekte per te dekoruar cdo cep te shtepise tuaj duke sjell arome pranvere!

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.