;

Baze Per Qirinj Model Trungu Pemes Ngjyre Natyrale 20.5 CM

(0 Vleresime)

249 Lekë

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ne Stok

  • Baze per qirinj, model teper i vecante trungu ne ngjyre natyrale druri, me 4 kembe te rreshqitshme ne pjesen e poshtme, perfekte per te vendosur qirinj siper duke i dhene nje pamje tjeter ambientit tuaj, Diametri: 20.5 CM
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Baze per qirinj, model teper i vecante trungu ne ngjyre natyrale druri, me 4 kembe te rreshqitshme ne pjesen e poshtme, perfekte per te vendosur qirinj siper duke i dhene nje pamje tjeter ambientit tuaj, Diametri: 20.5 CM

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.