;

Abazhur Letre I Bardhe Me Dege Peme 40 CM

(0 Vleresime)

299 Lekë

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ne Stok

  • Ambazhur letre i bardhe me dege qershie, 40 CM, dizajn teper i vecante dhe modern, prej letre bamboo, I pershtatshem per llambat deri ne 60W E27.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Ambazhur letre i bardhe me dege qershie, 40 CM, dizajn teper i vecante dhe modern, prej letre bamboo, I pershtatshem per llambat deri ne 60W E27.

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.