;

Abazhur Letre Oval I Bardhe 40 CM

(0 Vleresime)

199 Lekë

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ne Stok

  • Abazhur letre oval i bardhe me dizajn teper te vecante dhe modern, 40 cm, prej letre bamboo, I pershtatshem per llambat deri ne 60W E27.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Abazhur letre oval i bardhe me dizajn teper te vecante dhe modern, 40 cm, prej letre bamboo, I pershtatshem per llambat deri ne 60W E27.

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.