;

Baze Per Kallam Peshkimi

(0 Vleresime)

249 Lekë

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ne Stok

  • Baze per kallam peshkimi qe ngulet ne toke, material i nje cilesie te larte plastike i nderthurur me metal. Ndihu si nje peshkatar i vertete!
Sasia
Raporto

Kodi: #86311

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Baze per kallam peshkimi qe ngulet ne toke, material i nje cilesie te larte plastike i nderthurur me metal. Ndihu si nje peshkatar i vertete!

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.