;

Bazament Cadre

(0 Vleresime)

1,299 Lekë

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ne Stok

  • Bazament cadre, vjen ne ngjyre te bardhe e cila mund te mbushet me uje ose me rere.Teper rezistent ndaj nxehtesise se diellit, Gjatesia x Gjeresia x Lartesia e bazes: 42x42x9.5 cm. Lartesia e tubit: 16.5 cm.Eshte i pershtatshem per tub deri ne 3.5 cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #86310

Kategori:Produkte Plazhi, Aksesore, Termus

Kontakt

Shperndaje

Bazament cadre, vjen ne ngjyre te bardhe e cila mund te mbushet me uje ose me rere.Teper rezistent ndaj nxehtesise se diellit, Gjatesia x Gjeresia x Lartesia e bazes: 42x42x9.5 cm. Lartesia e tubit: 16.5 cm.Eshte i pershtatshem per tub deri ne 3.5 cm.

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.