;

Mbajtese Detergjentesh

(0 Vleresime)

699 Lekë

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ne Stok

  • Mbajtese detergjentesh, perfekt per te mbajtur sapunin e lengshem te duarve ne pjesen e dispenserit me pompe , gjithashtu mund te vendosni sapunin dhe sfungjerin e trupit ne te. Material plastik teper cilesor ne ngjyre te bardhe me gri. Permasat: 20 x 12 x 20 cm
Sasia
Raporto

Kodi: #86082

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Tualet, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Mbajtese detergjentesh, perfekt per te mbajtur sapunin e lengshem te duarve ne pjesen e dispenserit me pompe , gjithashtu mund te vendosni sapunin dhe sfungjerin e trupit ne te. Material plastik teper cilesor ne ngjyre te bardhe me gri. Permasat: 20 x 12 x 20 cm

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.