;

“Arra”, Ilirian Shima

(0 Vleresime)

4,800 Lekë

Shitesi: Monitor.al Gjendja: Ne Stok

  • Dimensionet: 38 x 33 x 31 cm
Sasia
Raporto

Kodi: #86007

Kategori:Dhurata & Suvenire, Dhurata, Artizanale

Kontakt

Shperndaje

Dimensionet: 38 x 33 x 31 cm

Monitor.al

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.