;

"VIVAMUS, MORIENDUM EST" Najada Hamza

(0 Vleresime)

3,000 Lekë

Shitesi: Monitor.al Gjendja: Ne Stok

  • VIVAMUS, MORIENDUM EST/let us live, since we must die (Na lini të jetojmë, se për të vdekur kemi) Mixed media - canvas, lace, print, oil colours, acrylic, ink, rezina dim: 82x115cm)
Sasia

Kontakt

Shperndaje

VIVAMUS, MORIENDUM EST/let us live, since we must die (Na lini të jetojmë, se për të vdekur kemi) Mixed media - canvas, lace, print, oil colours, acrylic, ink, rezina dim: 82x115cm)

Monitor.al

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.