;

"ARUM" Najada Hamza

(0 Vleresime)

3,500 Lekë

Shitesi: Monitor.al Gjendja: Ne Stok

  • "ARUM" (Mixed media, -linen canavas, print,oil colours, acrylic, ink, pastel, rezina dim: 140x90cm)
Sasia

Kontakt

Shperndaje

"ARUM" (Mixed media, -linen canavas, print,oil colours, acrylic, ink, pastel, rezina dim: 140x90cm)

Monitor.al

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.