;

SFUNGJER PASTRIMI MAGIC SPONGE AM-02474 (MS-01)

(0 Vleresime)

140 Lekë

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • SFUNGJER PASTRIMI MAGIC SPONGE AM-02474 (MS-01) Sfungjeri melamine, pastron në mënyrë efektive papastërtitë e forta pa përdorimin e detergjenteve. Thjesht lagni sfungjerin në ujë! Rekomandohet për: tapiceri, xham, veshje të jashtme plastike (të përshtatshme për pothuajse të gjitha sipërfaqet pa shkëlqim). Sfungjeri, për shkak të aplikimit të gjerë në pothuajse të gjitha sipërfaqet, do të jetë i dobishëm edhe në shtëpi. Lan lehtësisht njollat, papastërtitë, gjurmët e gishtërinjve, shenjat e bëra nga shënuesit dhe shkumësat. Është projektuar për pastrimin e mureve, dyerve, dyshemeve, qeramikës së banjës, fino dhe pllakave. PERMASAT: (gjatësia x gjerësia x lartësia) 100 x 60 x 20 mm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

SFUNGJER PASTRIMI MAGIC SPONGE AM-02474 (MS-01) Sfungjeri melamine, pastron në mënyrë efektive papastërtitë e forta pa përdorimin e detergjenteve. Thjesht lagni sfungjerin në ujë! Rekomandohet për: tapiceri, xham, veshje të jashtme plastike (të përshtatshme për pothuajse të gjitha sipërfaqet pa shkëlqim). Sfungjeri, për shkak të aplikimit të gjerë në pothuajse të gjitha sipërfaqet, do të jetë i dobishëm edhe në shtëpi. Lan lehtësisht njollat, papastërtitë, gjurmët e gishtërinjve, shenjat e bëra nga shënuesit dhe shkumësat. Është projektuar për pastrimin e mureve, dyerve, dyshemeve, qeramikës së banjës, fino dhe pllakave. PERMASAT: (gjatësia x gjerësia x lartësia) 100 x 60 x 20 mm

Benian SHA

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.