;

MBAJTESE CELULARI AM-26876-Baseus

(0 Vleresime)

1,630 Lekë

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • Kjo është një mbajtëse gravitacionale e cila do të garantojë sigurinë e telefonit tuaj. Dizajni në formë trekëndëshi siguron stabilitet të jashtëzakonshëm gjatë drejtimit të makinës dhe kapja e përkulur siguron një mbajtje të fortë. Falë mekanizmit të mbylljes automatike, mbajtësja është e lehtë për t'u përdorur. Thjesht vendoseni telefonin në të dhe krahët kyçen automatikisht. Mund të përdoret lehtësisht vetëm me një dorë. Montimi Mund të montohet në xhamin e përparëm ose në kroskot (ose në kabinë). Mbajtësja është shumëfunksionale, mund të përshtatet në diagonalen e ekranit në telefonin tuaj. Rrotullim 360 gradë Mundësia e rregullimit 360 gradë tregon se sa praktike është mbajtësja, mund ta përdorni pa problem në makina të ndryshme në sipërfaqe të ndryshme Materiali: PC + alumin Lloji i montimit: në kroskot ose xham Pesha: 140 gram Ngjyra: e zezë Përputhshmëria: aparate telefoni me gjerësi 6,3 - 8,8 cm dhe trashësi jo më pak se 1 cm Përmasat: 18.5 x 11.6 x 9 cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Kjo është një mbajtëse gravitacionale e cila do të garantojë sigurinë e telefonit tuaj. Dizajni në formë trekëndëshi siguron stabilitet të jashtëzakonshëm gjatë drejtimit të makinës dhe kapja e përkulur siguron një mbajtje të fortë. Falë mekanizmit të mbylljes automatike, mbajtësja është e lehtë për t'u përdorur. Thjesht vendoseni telefonin në të dhe krahët kyçen automatikisht. Mund të përdoret lehtësisht vetëm me një dorë. Montimi Mund të montohet në xhamin e përparëm ose në kroskot (ose në kabinë). Mbajtësja është shumëfunksionale, mund të përshtatet në diagonalen e ekranit në telefonin tuaj. Rrotullim 360 gradë Mundësia e rregullimit 360 gradë tregon se sa praktike është mbajtësja, mund ta përdorni pa problem në makina të ndryshme në sipërfaqe të ndryshme Materiali: PC + alumin Lloji i montimit: në kroskot ose xham Pesha: 140 gram Ngjyra: e zezë Përputhshmëria: aparate telefoni me gjerësi 6,3 - 8,8 cm dhe trashësi jo më pak se 1 cm Përmasat: 18.5 x 11.6 x 9 cm

Benian SHA

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.