;

LLAMPA HID AMiO D1S 6000K AM-01409 1 COPE

(0 Vleresime)

2,980 Lekë

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • LLAMPA HID AMiO D1S 6000K AM-01409 1 COPE Llampa përdoret për fenerët origjinalë të xenon-it që kërkojnë llampa xenon të tipit D1S. Nuk kërkon modifikime për t'u instaluar. Mund të përdoret vetëm me inverterin xenon D1S. Këto llampa kanë një ndezës të integruar. Specifikimi i plotë: Lloji i llampës: D1S. Fuqia nominale: 35 W. Tension nominal: 12V (i konvertuar nga paketa HID 85V). Temperatura e dritës: 6000K. Temperatura e punës: -30°C- +80°C.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

LLAMPA HID AMiO D1S 6000K AM-01409 1 COPE Llampa përdoret për fenerët origjinalë të xenon-it që kërkojnë llampa xenon të tipit D1S. Nuk kërkon modifikime për t'u instaluar. Mund të përdoret vetëm me inverterin xenon D1S. Këto llampa kanë një ndezës të integruar. Specifikimi i plotë: Lloji i llampës: D1S. Fuqia nominale: 35 W. Tension nominal: 12V (i konvertuar nga paketa HID 85V). Temperatura e dritës: 6000K. Temperatura e punës: -30°C- +80°C.

Benian SHA

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.