;

Ambazhur Hene

(0 Vleresime)

1,790 Lekë 2,990 Lekë (-40%)

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Ambazhur neforme hene 3D, kaq i vecante me 16 ngjyra te ndryshueshme nepermjet sensorit te prekjes i cili sjell ne shtepine tuaj galaktiken e mrekullueshme.Me fishe USB, bateri qe zgjat 500mAh dhe bazament druri.Diametri i henes 15 cm, gjatesia bashke me bazamentin 19 cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #85154

Kategori:Dhurata & Suvenire, Dhurata, Zbukuruese

Kontakt

Shperndaje

Ambazhur neforme hene 3D, kaq i vecante me 16 ngjyra te ndryshueshme nepermjet sensorit te prekjes i cili sjell ne shtepine tuaj galaktiken e mrekullueshme.Me fishe USB, bateri qe zgjat 500mAh dhe bazament druri.Diametri i henes 15 cm, gjatesia bashke me bazamentin 19 cm.

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.