;

ARGAN SHAMPOO 8 IN1

(0 Vleresime)

1,000 Lekë

Shitesi: Kozmetika Koral Gjendja: Ne Stok

  • Shampo 8ne1 me Argan + Keratine. VEPRIM KOMPLEKS 8në1
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Shampo 8ne1 me Argan + Keratine. VEPRIM KOMPLEKS 8në1

Kozmetika Koral

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.