;

Baby Sofa

(0 Vleresime)

3,990 Lekë

Shitesi: iShop Gjendja: Ne Stok

  • Baby Sofa princess, kolltuk per femije shume i rehatshem per moshen nga 6 muajsh deri ne 3 vjec i cili mund te hapet ne pjesen e tij te poshtme per tu shtrire. Per vajza, vjen ne ngjyre roze.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Baby Sofa princess, kolltuk per femije shume i rehatshem per moshen nga 6 muajsh deri ne 3 vjec i cili mund te hapet ne pjesen e tij te poshtme per tu shtrire. Per vajza, vjen ne ngjyre roze.

iShop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.