;

Abazhur Per Ndricim

(0 Vleresime)

2,290 Lekë

Shitesi: iShop Gjendja: Ne Stok

  • Abazhur per ndricim prej druri bamboo, dizajn teper modern i vecante i cili e ben dhomen tuaj teper unike. Vjen ne forme terfili me kater flete, hene me disa yje te vegjel, dhe gjurme kembesh. Funksionon me energji elektrike gjithashtu ka fish USB. Permasat: 15 x 15cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Abazhur per ndricim prej druri bamboo, dizajn teper modern i vecante i cili e ben dhomen tuaj teper unike. Vjen ne forme terfili me kater flete, hene me disa yje te vegjel, dhe gjurme kembesh. Funksionon me energji elektrike gjithashtu ka fish USB. Permasat: 15 x 15cm

iShop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.