;

Ampula KERATIN 12 X 10 ML

(0 Vleresime)

2,300 Lekë

Shitesi: Kozmetika Koral Gjendja: Ne Stok

  • KEPRO Ampula KERATIN 12 X 10 ML, ampula ristrukturuese me keratin për flokët e trajtuar dhe të dëmtuar. Kryen një veprim mineralizues dhe zbutes, duke depërtuar thellë në strukturën e flokëve. Sjell një ndjesi të menjëhershme të butësisë, shkëlqimit dhe menaxhueshmërisë, duke riparuar rrënjën e flokut dhe forcuar sipërfaqen e flokëve. Pasi t’i keni larë flokët me shampo, thajini peshqirët dhe aplikojeni në gjatësi
Sasia

Kontakt

Shperndaje

KEPRO Ampula KERATIN 12 X 10 ML, ampula ristrukturuese me keratin për flokët e trajtuar dhe të dëmtuar. Kryen një veprim mineralizues dhe zbutes, duke depërtuar thellë në strukturën e flokëve. Sjell një ndjesi të menjëhershme të butësisë, shkëlqimit dhe menaxhueshmërisë, duke riparuar rrënjën e flokut dhe forcuar sipërfaqen e flokëve. Pasi t’i keni larë flokët me shampo, thajini peshqirët dhe aplikojeni në gjatësi

Kozmetika Koral

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.