;

Balsam flokesh Collagen 350ML

(0 Vleresime)

1,300 Lekë

Shitesi: Kozmetika Koral Gjendja: Ne Stok

  • Efekt anti-plakje për flokë më elastikë, të butë dhe me shkëlqim. Hidraton dhe ushqen në mënyrë efektive, duke i dhënë flokëve shkëlqim dhe lehtësimin në krehje.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Efekt anti-plakje për flokë më elastikë, të butë dhe me shkëlqim. Hidraton dhe ushqen në mënyrë efektive, duke i dhënë flokëve shkëlqim dhe lehtësimin në krehje.

Kozmetika Koral

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.