;

Balsam per floke bjonde 350ML

(0 Vleresime)

1,300 Lekë

Shitesi: Kozmetika Koral Gjendja: Ne Stok

  • KEPRO Balsam BLONDE 350 ML, Balsam për flokë bjonde dhe të zbardhura. Ai neutralizon reflekset e verdhë të kontrastit, i jep shkëlqimin dhe gjallërinë flokëve dhe mbron nga procesi oksidues. Ajo ushqen, hidraton dhe pastron flokët, duke siguruar shkëlqim, përsosmëri dhe gjallëri.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

KEPRO Balsam BLONDE 350 ML, Balsam për flokë bjonde dhe të zbardhura. Ai neutralizon reflekset e verdhë të kontrastit, i jep shkëlqimin dhe gjallërinë flokëve dhe mbron nga procesi oksidues. Ajo ushqen, hidraton dhe pastron flokët, duke siguruar shkëlqim, përsosmëri dhe gjallëri.

Kozmetika Koral

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.