;

Barbie Ice Cream Shop

(0 Vleresime)

2,690 Lekë

Shitesi: Infinity Gjendja: Ne Stok

  • Barbie Ice Cream Shop Lisciani, set per te pergatitur akullore Barbie, vjen me karroce akulloreje, kallep per akullore dhe ene per mbajtjen e tyre.Argetohuni duke pergatitur akullore me kaq shume shije dhe ngjyra fale manualit te recetave.Per femije ne moshen 5 vjec.
Sasia
Raporto

Kodi: #84611

Kategori:Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Kontakt

Shperndaje

Barbie Ice Cream Shop Lisciani, set per te pergatitur akullore Barbie, vjen me karroce akulloreje, kallep per akullore dhe ene per mbajtjen e tyre.Argetohuni duke pergatitur akullore me kaq shume shije dhe ngjyra fale manualit te recetave.Per femije ne moshen 5 vjec.

Infinity

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.