;

ABC Little House Lisciani

(0 Vleresime)

1,100 Lekë

Shitesi: Infinity Gjendja: Ne Stok

  • ABC Little House Lisciani, puzzle alfabeti edukativ vetekorrigjues i cili nxit zhvillimin tek te vegjlit tuaj. Cdo kafshe ka shkronjen perkatese dhe shtepine e vet me disa cati shumengjyreshe. Ne paketim vijne 26 shtepi te kafsheve te vogla, 26 dyer te vogla qe perputhen me shkronjat e alfabetit, 24 Çati me shume ngjyra dhe nje udhezues per prinderit.
Sasia
Raporto

Kodi: #84548

Kategori:Nena & Femija, Lojra & formuese, Puzzle

Kontakt

Shperndaje

ABC Little House Lisciani, puzzle alfabeti edukativ vetekorrigjues i cili nxit zhvillimin tek te vegjlit tuaj. Cdo kafshe ka shkronjen perkatese dhe shtepine e vet me disa cati shumengjyreshe. Ne paketim vijne 26 shtepi te kafsheve te vogla, 26 dyer te vogla qe perputhen me shkronjat e alfabetit, 24 Çati me shume ngjyra dhe nje udhezues per prinderit.

Infinity

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.