;

A1 DETERGJENT PER WC 3in1 5 L

(0 Vleresime)

1,090 Lekë

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • Krijuar për të pastruar tualetin, tubat e lavamanit, lavamanët, vaskat në vendet më të parritshme. Produkti ka një fuqi multivepruese 3in1 për të pastruar, i cili krijon një film mbrojtës dhe siguron aromë të freskët në zonën e banjës.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Krijuar për të pastruar tualetin, tubat e lavamanit, lavamanët, vaskat në vendet më të parritshme. Produkti ka një fuqi multivepruese 3in1 për të pastruar, i cili krijon një film mbrojtës dhe siguron aromë të freskët në zonën e banjës.

Benian SHA

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.