;

A1 DETERGJENT PER ENE KUZHINE DELUX ME BALSAM 5 L

(0 Vleresime)

550 Lekë

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • A1 DeLux (me balsam) me formulën e tij të koncentruar, pastron në mënyrë të shkëlqyer enët tuaja. Mjafton një pikë e vetmë dhe ju do të jeni në gjendje të lani enët tuaja, duke i lënë ato me shkëlqim dhe me një aromë të freskët. Udhëzime për përdorim: 5 ml nga A1 DeLux tretet n? 0.5L ujë. Magazinimi: Ruhet në temperaturë nga 5-20ºC. Kujdes: Mbajeni larg nga fëmijët. Nëse g?lltitet, kërkoni ndihmë mjeksore menjëherë dhe merrni etiketën ose bidonin për t’ia treguar mjekut.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

A1 DeLux (me balsam) me formulën e tij të koncentruar, pastron në mënyrë të shkëlqyer enët tuaja. Mjafton një pikë e vetmë dhe ju do të jeni në gjendje të lani enët tuaja, duke i lënë ato me shkëlqim dhe me një aromë të freskët. Udhëzime për përdorim: 5 ml nga A1 DeLux tretet n? 0.5L ujë. Magazinimi: Ruhet në temperaturë nga 5-20ºC. Kujdes: Mbajeni larg nga fëmijët. Nëse g?lltitet, kërkoni ndihmë mjeksore menjëherë dhe merrni etiketën ose bidonin për t’ia treguar mjekut.

Benian SHA

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.