;

Bluze per femije

(0 Vleresime)

1,000 Lekë

Shitesi: Risi Kids Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per djem ngjyre e bardhe ,me shkrim perkedheles per mamate . Material pambuk
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Bluze per djem ngjyre e bardhe ,me shkrim perkedheles per mamate . Material pambuk

Risi Kids

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.