;

ADITIV NAFTE MOTOX FUEL SYSTEM CLEANER 250 mL

(0 Vleresime)

750 Lekë

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • MOTOX Fuel system cleaner është një aditiv nafte. I përshtatshëm për pastrim kompleks të sistemit rrugëve të karburantit. Aditivi është krijuar për të pastruar injektorët, valvolat, pompën dhe dhomën e djegies, duke e mbajtur sistemin të pastër dhe duke siguruar kështu një shpërndarje të mirë të përzierjes së karburantit dhe një djegie më të mirë të tij. Si ta përdor këtë aditiv? Produkti hidhet direkt në depozitën e karburantit, mundësisht përpara se të hidhet karburanti. Një dozë e tillë prej 250 mL mjafton për të trajtuar 70 L naftë
Sasia

Kontakt

Shperndaje

MOTOX Fuel system cleaner është një aditiv nafte. I përshtatshëm për pastrim kompleks të sistemit rrugëve të karburantit. Aditivi është krijuar për të pastruar injektorët, valvolat, pompën dhe dhomën e djegies, duke e mbajtur sistemin të pastër dhe duke siguruar kështu një shpërndarje të mirë të përzierjes së karburantit dhe një djegie më të mirë të tij. Si ta përdor këtë aditiv? Produkti hidhet direkt në depozitën e karburantit, mundësisht përpara se të hidhet karburanti. Një dozë e tillë prej 250 mL mjafton për të trajtuar 70 L naftë

Benian SHA

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.