;

ADITIV NAFTE MOTOX DIESEL POWER PROTECTION 250 mL

(0 Vleresime)

750 Lekë

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • MOTOX DIESEL POWER PROTECTION është një aditiv nafte. Është një aditiv që ka një efekt pastrimi dhe mund të përdoret gjatë gjithë vitit. Aditivi është zhvilluar për të gjithë motorrët diesel dhe turbo-diesel. Nuk lejon ngrirjen e naftës deri në -26°C. Si ta përdor këtë aditiv? Hidhet direkt në depoziten e karburantit, preferohet para se të hidhet karburanti.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

MOTOX DIESEL POWER PROTECTION është një aditiv nafte. Është një aditiv që ka një efekt pastrimi dhe mund të përdoret gjatë gjithë vitit. Aditivi është zhvilluar për të gjithë motorrët diesel dhe turbo-diesel. Nuk lejon ngrirjen e naftës deri në -26°C. Si ta përdor këtë aditiv? Hidhet direkt në depoziten e karburantit, preferohet para se të hidhet karburanti.

Benian SHA

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.