;

ADITIV NAFTE MOTOX CETANE IMPROVER 250 mL

(0 Vleresime)

750 Lekë

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • Aditiv për karburantin e naftës. Përmirëson numrin e cetanit tek nafta. I projektuar për të gjithë motorrët diesel dhe turbo diesel. Si ta përdor këtë aditiv? Produkti hidhet direkt në depozitën e karburantit, mundësisht përpara se të hidhet karburanti. Një dozë e tillë prej 250 mL, mjafton për të trajtuar 70 L naftë.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aditiv për karburantin e naftës. Përmirëson numrin e cetanit tek nafta. I projektuar për të gjithë motorrët diesel dhe turbo diesel. Si ta përdor këtë aditiv? Produkti hidhet direkt në depozitën e karburantit, mundësisht përpara se të hidhet karburanti. Një dozë e tillë prej 250 mL, mjafton për të trajtuar 70 L naftë.

Benian SHA

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.