;

A1 ANTIKALKARE PER LAVATRICEN (PLUHUR) 500 g

(0 Vleresime)

260 Lekë

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • A1 ANTIKALKARE PER LAVATRICEN (PLUHUR) 250g / 500g, heq dhe parandalon shfaqjen e zmërçit në makinat larëse. Si ta përdorni: Shtoni substancën në detergjentin larës në dozën e nevojshme, sipas fortësisë së ujit në zon?n tuaj, duke u bazuar tek udhëzimet e mëposhtme Ujë mesatar / 60g Ujë i fortë / 90g Ujë shumë i fortë / 120g
Sasia
Raporto

Kodi: #83239

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

A1 ANTIKALKARE PER LAVATRICEN (PLUHUR) 250g / 500g, heq dhe parandalon shfaqjen e zmërçit në makinat larëse. Si ta përdorni: Shtoni substancën në detergjentin larës në dozën e nevojshme, sipas fortësisë së ujit në zon?n tuaj, duke u bazuar tek udhëzimet e mëposhtme Ujë mesatar / 60g Ujë i fortë / 90g Ujë shumë i fortë / 120g

Benian SHA

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.