;

Aparat tensioni elektronik

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Aparat tensioni elektronik Mates per presionin e gjakut dhe tensionit me ekran dixhital. Ka nje perdorim te thjeshte dhe mund te perdoret nga kushdo. Perdoret me menyren e vendosjes lehtesisht tek krahu dhe pajisja do mate presionin e gjakut, prisni per pak kohe per te kuptuar rezultatin perfundimtar.Fiket ne menyre automatike pas nje minute pa kryer asnje funksion me te.Vjen ne permasat 126x100x53mm dhe peshon 220 g qe e ben ate te pershtatshem per cdo lloj hapesire qe ju mund te keni ne shtepine tuaj.Punon vetem me 4 bateri te tipit AAA. Presioni: 20~280 mmHg Pulsi: 40~160 herë/min (±5%).
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aparat tensioni elektronik Mates per presionin e gjakut dhe tensionit me ekran dixhital. Ka nje perdorim te thjeshte dhe mund te perdoret nga kushdo. Perdoret me menyren e vendosjes lehtesisht tek krahu dhe pajisja do mate presionin e gjakut, prisni per pak kohe per te kuptuar rezultatin perfundimtar.Fiket ne menyre automatike pas nje minute pa kryer asnje funksion me te.Vjen ne permasat 126x100x53mm dhe peshon 220 g qe e ben ate te pershtatshem per cdo lloj hapesire qe ju mund te keni ne shtepine tuaj.Punon vetem me 4 bateri te tipit AAA. Presioni: 20~280 mmHg Pulsi: 40~160 herë/min (±5%).

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.