;

bluze per femije

(0 Vleresime)

550 Lekë

Shitesi: Risi Kids Gjendja: Ne Stok

  • Bluze me menge te shkurtra per djem. tshirt me vija te bardha dhe te zeza. materiali pambuk
Sasia
Raporto

Kodi: #8318

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Bluze me menge te shkurtra per djem. tshirt me vija te bardha dhe te zeza. materiali pambuk

Risi Kids

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.