;

bluze per femije

(0 Vleresime)

1,000 Lekë

Shitesi: Risi Kids Gjendja: Ne Stok

  • Bluze me menge te shkurtra per vajza. ngjyre roze me mace te vizatuar me temina . materiali pambuk
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Bluze me menge te shkurtra per vajza. ngjyre roze me mace te vizatuar me temina . materiali pambuk

Risi Kids

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.