;

Abazhur Tavoline Dizajn Mermer I Bardhe 32 Cm

(0 Vleresime)

1,099 Lekë

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ne Stok

  • Llambe Tavoline Dekorative E Bardhe. Lartesia E Te Gjithe Ndriçuesit: 32 Cm Gjatesia X Lartesia X Gjeresia E Kapakut: 20x15.5x9 Cm Diametri X Lartesia E Bazes: 10.5x18 Cm Gjatesia E Kabllit: 113 Cm Tensioni / Frekuenca / Fuqia: 220-240V / 50Hz / Maks. Llambe 40W / Lloji I Temes: E14 Perberja: Qeramike-Pvc-Pambuk Ngjyra E Bardhe
Sasia
Raporto

Kodi: #83051

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Llambe Tavoline Dekorative E Bardhe. Lartesia E Te Gjithe Ndriçuesit: 32 Cm Gjatesia X Lartesia X Gjeresia E Kapakut: 20x15.5x9 Cm Diametri X Lartesia E Bazes: 10.5x18 Cm Gjatesia E Kabllit: 113 Cm Tensioni / Frekuenca / Fuqia: 220-240V / 50Hz / Maks. Llambe 40W / Lloji I Temes: E14 Perberja: Qeramike-Pvc-Pambuk Ngjyra E Bardhe

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.