;

Argjile E Bardhe Paper Clay 500 Gr

(0 Vleresime)

249 Lekë

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ne Stok

  • Paketa permban argjile te bardhe qe thahet me ajer, prej 500gr. Argjila eshte gati per perdorim duke hapur paketimin. Gjinia Djale vajze * KUJDES! Nuk eshte i pershtatshem per femijet nen 3 vjeç.
Sasia
Raporto

Kodi: #82261

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Paketa permban argjile te bardhe qe thahet me ajer, prej 500gr. Argjila eshte gati per perdorim duke hapur paketimin. Gjinia Djale vajze * KUJDES! Nuk eshte i pershtatshem per femijet nen 3 vjeç.

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.