;

"Mid City Vibes" Susan Logoreci

(0 Vleresime)

900 Lekë

Shitesi: Monitor.al Gjendja: Ne Stok

  • Mid City Vibes (Energjite e Mesqytetit) 33cm. x 56cm., gouache on paper, 2021
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Mid City Vibes (Energjite e Mesqytetit) 33cm. x 56cm., gouache on paper, 2021

Monitor.al

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.