;

Organizues Hapsire Per Lavatrice

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Home Style Gjendja: Ne Stok

  • Organizuesi i lavatrices qe i duhet shtepise suaj per te kursyer hapesiren, Me nje dizanj modern dhe praktik ne te njeten kohe, Pasiur me 3 kate per te vendosur rroba apo aksesore te ndryshem qe ju ndihmojne te shmangni rremujen, Ideal per ta vendosur siper lavatrices pasi pershtatet me cdo madhesi standarte te tyre, Shtoni elegance dhe rregull ambientit tuaj!Material druri bambuje nderthurur me plastiken.Permasa 152*68*28 cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #81865

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Tualet, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Organizuesi i lavatrices qe i duhet shtepise suaj per te kursyer hapesiren, Me nje dizanj modern dhe praktik ne te njeten kohe, Pasiur me 3 kate per te vendosur rroba apo aksesore te ndryshem qe ju ndihmojne te shmangni rremujen, Ideal per ta vendosur siper lavatrices pasi pershtatet me cdo madhesi standarte te tyre, Shtoni elegance dhe rregull ambientit tuaj!Material druri bambuje nderthurur me plastiken.Permasa 152*68*28 cm.

Home Style

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.