;

Abazhur Tavoline Dizajn Druri Bezhe 34 Cm

(0 Vleresime)

999 Lekë

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ne Stok

  • Llambe Tavoline Dekorative Me Kolone Fytyre Prej Druri Me Kapele Ngjyre Bezhe. Lartesia E Te Gjithe Ndriçuesit: 34 Cm Diametri X Lartesia E Kapakut: 22x15 Cm Diametri X Lartesia E Bazes: 10x21 Cm Gjatesia E Kabllit 108 Cm. Çelesi Ne Tensionin 36 Cm / Frekuenca / Fuqia: 220-240V / 50Hz / Maks. Llambe 40W / Lloji I Fijes: E14 Perberja: Qeramike-Pvc-Pambuk Ngjyra Bezhe
Sasia
Raporto

Kodi: #80531

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Llambe Tavoline Dekorative Me Kolone Fytyre Prej Druri Me Kapele Ngjyre Bezhe. Lartesia E Te Gjithe Ndriçuesit: 34 Cm Diametri X Lartesia E Kapakut: 22x15 Cm Diametri X Lartesia E Bazes: 10x21 Cm Gjatesia E Kabllit 108 Cm. Çelesi Ne Tensionin 36 Cm / Frekuenca / Fuqia: 220-240V / 50Hz / Maks. Llambe 40W / Lloji I Fijes: E14 Perberja: Qeramike-Pvc-Pambuk Ngjyra Bezhe

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.