;

Abazhur Tavoline Bezhe & Gri 29.5 Cm

(0 Vleresime)

1,099 Lekë

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ne Stok

  • Llambe Tavoline Dekorative Ngjyre Bezhe. Lartesia E Te Gjithe Ndriçuesit: 29.5 Cm Diametri I Vogel X Diametri I Madh X Lartesia E Kapakut: 13x17x14.5 Cm Diametri X Lartesia E Bazes: 10x14 Cm Gjatesia E Kabllos 110 Cm. Çelesi Ne Tension 39 Cm / Frekuence / Fuqi: 220-240V / 50Hz / Maks. Llambe 40W / Lloji I Fijes: E14 Perberja: Qeramike-Pvc-Pambuk. Ngjyre Ecru Beige
Sasia
Raporto

Kodi: #80529

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Llambe Tavoline Dekorative Ngjyre Bezhe. Lartesia E Te Gjithe Ndriçuesit: 29.5 Cm Diametri I Vogel X Diametri I Madh X Lartesia E Kapakut: 13x17x14.5 Cm Diametri X Lartesia E Bazes: 10x14 Cm Gjatesia E Kabllos 110 Cm. Çelesi Ne Tension 39 Cm / Frekuence / Fuqi: 220-240V / 50Hz / Maks. Llambe 40W / Lloji I Fijes: E14 Perberja: Qeramike-Pvc-Pambuk. Ngjyre Ecru Beige

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.