;

Abazhur Tavoline Me Kembe Druri 45.5 Cm

(0 Vleresime)

1,499 Lekë

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ne Stok

  • Llambe Tavoline Dekorative E Bardhe. Lartesia E Te Gjithe Ndriçuesit: 45.5 Cm Diametri I Vogel X Diametri I Madh X Lartesia E Kapakut: 10x26x22 Cm Diametri X Lartesia E Bazes: 15x22 Cm Gjatesia E Kabllit 117 Cm. Çelesi Ne 48 Cm Tension / Frekuenca: 220-240V / 50Hz / Max. Llamba / Lloji I Fillit: E27 Materiali I Produktit Plastike E Drurit Te Pambukut Watts 60W
Sasia
Raporto

Kodi: #80528

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Llambe Tavoline Dekorative E Bardhe. Lartesia E Te Gjithe Ndriçuesit: 45.5 Cm Diametri I Vogel X Diametri I Madh X Lartesia E Kapakut: 10x26x22 Cm Diametri X Lartesia E Bazes: 15x22 Cm Gjatesia E Kabllit 117 Cm. Çelesi Ne 48 Cm Tension / Frekuenca: 220-240V / 50Hz / Max. Llamba / Lloji I Fillit: E27 Materiali I Produktit Plastike E Drurit Te Pambukut Watts 60W

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.