;

Abazhur Tavoline I Zi Me Baze Silver 25.5 Cm

(0 Vleresime)

1,099 Lekë

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ne Stok

  • Llambe Tavoline Dekorative Argjendi I Zi. Lartesia E Te Gjithe Ndriçuesit: 25.5 Cm Diametri I Vogel X Diametri I Madh X Lartesia E Kapakut: 14x18x13 Cm Diametri X Lartesia E Bazes: 12x11 Cm Gjatesia E Kabllos 110 Cm. Çelesi Ne Tension 39 Cm / Frekuence / Fuqi: 220-240V / 50Hz / Maks. Llambe 40W / Lloji I Fijes: E14 Perberja: Qeramike-Pvc-Pambuk. Ngjyre Argjendi I Zi
Sasia
Raporto

Kodi: #80527

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Llambe Tavoline Dekorative Argjendi I Zi. Lartesia E Te Gjithe Ndriçuesit: 25.5 Cm Diametri I Vogel X Diametri I Madh X Lartesia E Kapakut: 14x18x13 Cm Diametri X Lartesia E Bazes: 12x11 Cm Gjatesia E Kabllos 110 Cm. Çelesi Ne Tension 39 Cm / Frekuence / Fuqi: 220-240V / 50Hz / Maks. Llambe 40W / Lloji I Fijes: E14 Perberja: Qeramike-Pvc-Pambuk. Ngjyre Argjendi I Zi

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.