;

Abazhur Letre I Bardhe Me Lule 46x25 Cm

(0 Vleresime)

349 Lekë

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ne Stok

  • Llambe Tavani Dekorative, Leter Bambuje, Ovale E Bardhe. Permban Udhezime. I Pershtatshem Per Llambat Deri Ne 60W E27. Ngjyra E Bardhe Materiali I Produktit Leter Bambuje
Sasia
Raporto

Kodi: #80520

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Llambe Tavani Dekorative, Leter Bambuje, Ovale E Bardhe. Permban Udhezime. I Pershtatshem Per Llambat Deri Ne 60W E27. Ngjyra E Bardhe Materiali I Produktit Leter Bambuje

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.