;

Baze Per Qirinj Model Trungu Pemes Ngjyre Natyrale 20.5 Cm

(0 Vleresime)

249 Lekë

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ne Stok

  • Baza E Qirinjve, Dekorative, Me Nje Model Trungu Te Pemes Ne Ngjyre Natyrale Dhe 4 Kembe Te Rreshqitshme Ne Pjesen E Poshtme. Vendosni Qirinj Siper Per Nje Dekorim Te Veçante. Materiali Dru Diametri X Lartesia 20.5x0.5 Cm
Sasia
Raporto

Kodi: #79832

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Baza E Qirinjve, Dekorative, Me Nje Model Trungu Te Pemes Ne Ngjyre Natyrale Dhe 4 Kembe Te Rreshqitshme Ne Pjesen E Poshtme. Vendosni Qirinj Siper Per Nje Dekorim Te Veçante. Materiali Dru Diametri X Lartesia 20.5x0.5 Cm

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.