;

Argjile Ngjyre Terracotta 500 Gr

(0 Vleresime)

199 Lekë

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ne Stok

  • Paketimi përmban argjilë në ngjyrë terrakote që thahet me ajrin, prej 500 gr. Argjila është gati për përdorim duke hapur paketimin.
Sasia
Raporto

Kodi: #78775

Kategori:Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Kontakt

Shperndaje

Paketimi përmban argjilë në ngjyrë terrakote që thahet me ajrin, prej 500 gr. Argjila është gati për përdorim duke hapur paketimin.

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.