;

Argjile E Bardhe Carioca 500 Gr

(0 Vleresime)

299 Lekë

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ne Stok

  • Paketimi përmban argjilën Carioca në ngjyrë të bardhë që thahet me ajër, prej 500gr. Argjila është gati për përdorim duke hapur paketimin. Gjinia Djalë vajze Ngjyra E bardhe Seti i markës carioca * KUJDES! Nuk është i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç.
Sasia
Raporto

Kodi: #78770

Kategori:Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Kontakt

Shperndaje

Paketimi përmban argjilën Carioca në ngjyrë të bardhë që thahet me ajër, prej 500gr. Argjila është gati për përdorim duke hapur paketimin. Gjinia Djalë vajze Ngjyra E bardhe Seti i markës carioca * KUJDES! Nuk është i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç.

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.