;

Arushe Pellushi I Bardhe Me Çorape Me Temina 13 Cm

(0 Vleresime)

299 Lekë

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ska Gjendje

  • Mini arushë pelushi i Krishtlindjeve, i bardhë me çorap në krahë me xixa të artë të kuq. Seksi Unisex Ngjyra E bardhë Materiali i produktit Poliestër *KUJDES! Jo i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç Gjatësia x Gjerësia x Lartësia 10x7x13 c
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Mini arushë pelushi i Krishtlindjeve, i bardhë me çorap në krahë me xixa të artë të kuq. Seksi Unisex Ngjyra E bardhë Materiali i produktit Poliestër *KUJDES! Jo i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç Gjatësia x Gjerësia x Lartësia 10x7x13 c

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.