;

Babagjysh Dekorative Me Drita Led 10 Cm

(0 Vleresime)

199 Lekë

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ska Gjendje

  • Figura akrilike dekorative e Krishtlindjeve, Santa Claus e ndriçuar me kapelë të kuqe dhe rrip të zi. Punon me 3 bateri LR44 (të përfshira). Ngjyra E kuqe Materiali i produktit Akrilik Gjatësia x Gjerësia x Lartësia 7x7x10 cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Figura akrilike dekorative e Krishtlindjeve, Santa Claus e ndriçuar me kapelë të kuqe dhe rrip të zi. Punon me 3 bateri LR44 (të përfshira). Ngjyra E kuqe Materiali i produktit Akrilik Gjatësia x Gjerësia x Lartësia 7x7x10 cm

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.