;

Babagjysh Dekorativ Me Fije Per Pemen E Vitit Ri 18 Cm

(0 Vleresime)

249 Lekë

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ska Gjendje

  • Stoli i pemës së Krishtlindjes, Santa Claus me xhingël të bardhë dhe të kuq të ylbertë dhe kornizë plastike. Gjatësia x Gjerësia x Lartësia 12x7x18 cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Stoli i pemës së Krishtlindjes, Santa Claus me xhingël të bardhë dhe të kuq të ylbertë dhe kornizë plastike. Gjatësia x Gjerësia x Lartësia 12x7x18 cm

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.