;

Bastun Dekorativ I Kuq Me Xixa 12 Cm

(0 Vleresime)

79 Lekë

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ska Gjendje

  • Ornamenti i pemës së Krishtlindjes i varur shkop i kuq me shkëlqim. Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj. Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë! Ngjyra E kuqe Materiali i produktit Shkumë Gjatësia x Gjerësia 12x4 cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Ornamenti i pemës së Krishtlindjes i varur shkop i kuq me shkëlqim. Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj. Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë! Ngjyra E kuqe Materiali i produktit Shkumë Gjatësia x Gjerësia 12x4 cm

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.