;

Ambazhur Me Yje Dhe Muzike

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Nje ambazhur kaq i bukur dhe i vecante per dekorin e ambienteve tuaja e sidomos dhomave te femijeve. Krijon efekte kaq te bukura ne erresire me ngjyra dhe yje te cilat pasqyrohen ne mur. 10 kombinime ngjyrash dhe 21 mënyra fantastike ndriçimi, me dritat me katër ngjyra (blu/e bardhë/jeshile/e kuqe). Drita me yje zhvillon imagjinatën e fëmijëve. Altoparlant i integruar. Mund të lidhni telefonin tuaj me Bluetooth ose me fishe USB për të luajtur këngën tuaj të preferuar ndërsa shfaqen dritat. Shijoni bukurinë e qiellit me yje së bashku me kënaqësitë e relaksimit dhe këngët e atmosferës komode. Një dhuratë e shkëlqyer për fëmijët si dhe të rriturit. Drita e projektorit mund të rrotullohet ose të bëhet statike, mund të ndryshoni shpejtësinë me ane te telekomandës. Me modalitetin e aktivizuar të kërcimit/tingullit të aktivizuar, drita do t'i përgjigjet në mënyrë aktive ritmit të muzikës. Një mënyrë unike për të ndezur festën, një atmosferë romantike për dekorimin e shtëpisë tuaj ose përvojën relaksuese para gjumit
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Nje ambazhur kaq i bukur dhe i vecante per dekorin e ambienteve tuaja e sidomos dhomave te femijeve. Krijon efekte kaq te bukura ne erresire me ngjyra dhe yje te cilat pasqyrohen ne mur. 10 kombinime ngjyrash dhe 21 mënyra fantastike ndriçimi, me dritat me katër ngjyra (blu/e bardhë/jeshile/e kuqe). Drita me yje zhvillon imagjinatën e fëmijëve. Altoparlant i integruar. Mund të lidhni telefonin tuaj me Bluetooth ose me fishe USB për të luajtur këngën tuaj të preferuar ndërsa shfaqen dritat. Shijoni bukurinë e qiellit me yje së bashku me kënaqësitë e relaksimit dhe këngët e atmosferës komode. Një dhuratë e shkëlqyer për fëmijët si dhe të rriturit. Drita e projektorit mund të rrotullohet ose të bëhet statike, mund të ndryshoni shpejtësinë me ane te telekomandës. Me modalitetin e aktivizuar të kërcimit/tingullit të aktivizuar, drita do t'i përgjigjet në mënyrë aktive ritmit të muzikës. Një mënyrë unike për të ndezur festën, një atmosferë romantike për dekorimin e shtëpisë tuaj ose përvojën relaksuese para gjumit

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.