;

Beres Per Kokteile

(0 Vleresime)

690 Lekë

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Gote për të përgatitur kokteilet tuaja të preferuara edhe në shtëpi. Me kete beres te kokteileve ju do te ndiheni si nje bartender. Material 100% inoxi, rezistent ndaj temperaturave te ftohta dhe te nxehta. Dizajn i segmentuar, i lehtë për t'u pastruar. Ju mund t'a rrotulloni 360 gradë dhe asnje pike nuk do te rrjedhe. Kapaciteti: 500 ml. Dimensionet: 8 x 8 x 22cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Gote për të përgatitur kokteilet tuaja të preferuara edhe në shtëpi. Me kete beres te kokteileve ju do te ndiheni si nje bartender. Material 100% inoxi, rezistent ndaj temperaturave te ftohta dhe te nxehta. Dizajn i segmentuar, i lehtë për t'u pastruar. Ju mund t'a rrotulloni 360 gradë dhe asnje pike nuk do te rrjedhe. Kapaciteti: 500 ml. Dimensionet: 8 x 8 x 22cm.

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.